AREYNode

AREYLight müşterinin ihtiyaçlarına ve programlanabilir zaman çizelgelerine dayanarak dış mekan ışıklarını çalıştıran en modern kablosuz aydınlatma denetleyicisidir. Gelişmiş, çok seviyeli, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir aydınlatma yönetimlerine izin verir. AREYLight, çeşitli Smart City sensörlerini, uygulamalarını ve cihazlarını bağlamak için mükemmel bir platform olarak hizmet eder.

PROGRAMLANABİLİR
AREYLight , dış mekan lambalarının uzaktan kumandası için özel programlar oluşturmanıza izin verir. Lambaların ne zaman, nerede ve nasıl açılacağına siz karar veriyorsunuz.
YAPILANDIRILABİLİR
Işıkları, hafta içi, trafik yoğunluğu, popüler seyahat saatleri ve diğer saat ve konum faktörlerine göre farklı çalışma modlarına programlayabilirsiniz.
UZAKTAN YÖNETİM
AREYLight, lambalarını kendi yazılımımızdan, Şehir Yöneticimizden veya diğer mobil ekiplerinizin donanımları ile kontrol edebilirsiniz.
KOLAY MONTAJ
AREYLight, mevcut aydınlatma altyapısına kolaylıkla entegre edilebilen tak-çalıştır bir üründür. Evrensel lamba uyumluluğu sunar.
HATA UYARI SİSTEMİ 
Olası bir sistem hatası durumunda, lambalar standart, adaptif olmayan çalışma moduna geri dönecektir.
DURUM BİLDİRİMLERİ
Işıklandırma ağınızla ilgili tüm güncellemeleri yanı sıra otomatik durum güncellemeleri veya arıza uyarılarını, Mobil bildirim, e-posta veya AREYComm uygulamasıyla haberdar olun.

Enerji tasarrufu
Kablosuz aydınlatma kontrolörleri ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilen karartma programları,% 60’a kadar önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar.

Bakım masraflarınızı azaltın
AREYNode, kalite analizi ve alarm hizmetleri ile mükemmel bir koruyucu bakım sağlar ve bakım maliyetlerini% 50’ye kadar düşürür.

Daha yüksek bir yatırım getirisinin tadını çıkarın
Mevcut aydınlatma altyapısının değiştirilmesi gerekmediğinden, daha hızlı geri ödeme ve düşük bir sahiplik maliyetinden faydalanın. AREYNode , LED ve geleneksel aydınlatma armatürleri ile uyumlu olacak.

Tam bilgi ve kontrol elde edin
AREYNode, tüm aydınlatma altyapınızın tümüyle tek bir gösterge tablosu üzerinden tam bir varlık yönetimine erişmenizi sağlar.

Diğer Akıllı Şehir Uygulamaları ile Uyumluluğu
MQTT ve haberleşme ağı ile diğer akıllı şehir uygulamaları ile bağlantı kurarak geniş bir kullanılabilirliği garanti eder. AREYLight üçüncü şahıslara uygulanabilirliği diğer ürün ve hizmetlerin kesintisiz entegrasyonunu sağlar.

Kullanılabilir veriler ve geribildirim
AREYNode, altyapı, çevresel ve ekonomik girişimlerde kullanılabilecek eyleme geçirilebilir verileri toplayıp analiz etmenizi sağlar.

Azaltılmış CO2 emisyonları ve daha az kirlilik
AREYNode , enerji tüketimini, CO2 emisyonlarını ve ışık kirliliğini azaltmaya yardımcı olur. Bu, insanlar ve yaban hayatı için daha sağlıklı, daha sürdürülebilir bir yaşam ortamı yaratır.

Arttırılmış güvenlik
AREYNode , herkesin etrafında sabit bir ışık dairevi olduğunu garanti eder. Insan varlığı tespit edildiğinde, her zaman mevcut ışık var.

Rahat ışık seviyeleri
Hiçbir varlık bulunmadığında, lambalar önceden belirlenmiş en düşük seviyede yanar (örn. Tam kapasitenin% 30’unda veya daha düşük). Algılama üzerine, parlaklık normale döner.

Basit ve uygun maliyetli kurulum
Az inşaat işleri ve mevcut yeraltı kablolarını değiştirme ihtiyacı olmadan, kolay, düşük maliyetli bir kurulumun tadını çıkarın.

Uzaktan Kablosuz (OTA) destek
OTA kablosuz yapılandırması ve yazılım güncellemeleri sayesinde hızlı ve basit bir bellenim güncellemesi yapın ve doğru teşhisler alın.

Verimli bakım
AREYNode ve AREYComm uygulaması ile daha basit, daha verimli bir bakıma olanak tanır. Bakım personeli, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış izleme araçlarından ve otomatik hata raporlarından yararlanır ve bu da gece incelemelerinin geçersiz kılınmasına neden olur.